اولتیماتوم PSG به نیمار

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن از نیمار خواست که هرچه سریع تر به فرانسه برگردد تا خود را آماده شروع تمرینات با تیمش کند.

اولتیماتوم PSG به نیمار

به گزارش وبلاگ پاتوق 19 و به نقل از لوپاریزین، نیمار در همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا در فرانسه با هواپیمای اختصاصی خود این کشور را ترک کرد و به برزیل برگشت.

نیمار دوران قرنطینه را در کشورش برزیل طی می نماید و هنوز به فرانسه بازنگشته است.

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در تماسی که با فوق ستاره برزیلی تیمش داشت به او اولتیماتوم داد که هر چه سریع تر به فرانسه برگردد.

قرار است که روز سه شنبه رئیس لیگ فرانسه با مدیران باشگاه ها و ستاد مدیریت بحران جلسه ای را برگزار نمایند تا درباره زمان از سرگیری لیگ به جمع بندی لازم برسند.

فرانسه یکی از کشورهای است که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آن بسیار بالا است تا جایی که این کشور بعد از آمریکا، اسپانیا و ایتالیا بیشترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا را در دنیا دارد.

فعلا تا 11 ماه می فرانسه در قرنطینه خواهد بود و طبق اعلام لوپاریزین بعد از این تاریخ تیم ها می توانند تمرینات خود را به صورت جدی دنبال نمایند و به احتمال خیلی زیاد ادامه بازی ها در ماه ژوئن خواهد بود.

پاری سن ژرمن با اختلاف زیادی نسبت به دیگر تیم ها در صدر جدول رده بندی لیگ فرانسه قرار گرفته است و به به راحتی می تواند جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اولتیماتوم PSG به نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم PSG به نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید