بیل کلینتون: کنگره در فرایند استیضاح ترامپ کارش را انجام می دهد

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، پس از آنکه دموکرات های آمریکا دو طرح حقوقی برای استیضاح دونالد ترامپ ارائه کردند، رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت کنگره در حال اجرا وظیفه خود است.

بیل کلینتون: کنگره در فرایند استیضاح ترامپ کارش را انجام می دهد

بیل کلینتون، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در رابطه با طرح های حقوقی استیضاح به فاکس نیوز تاکید نمود: آن ها همچنین گفتند که از توافق تجاری مکزیک-کانادا حمایت می نمایند. معتقدم آن ها کاری را که باید انجام دهند، انجام می دهند. آن ها کارشان را می نمایند و ما باید منتظر شویم تا آن گگردده گردد و مابقی ما هم باید کارمان را انجام دهیم.

بیل کلینتون در جریان تور برنامه بنیاد کلینتون در نیویورک سیتی اضافه نمود: کنگره در حال اجرا کاری است که معتقد است درست است.

دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا سه شنبه دو طرح حقوقی برای استیضاح ارائه کردند که ترامپ را به سوء استفاده از قدرت در تعاملات با اوکراین و مانع تراشی در اقدامات کنگره حین تحقیق استیضاح متهم می نماید.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت اگر کنگره این رئیس کاخ سفید را استیضاح نکند مقصر دانسته خواهد شد؛ این در حالیست که ترامپ این تحقیق را شکار موهومات می داند. پلوسی همچنین روز سه شنبه از توافق تجاری آمریکا-مکزیک-کانادا حمایت کرد.

شخص بیل کلینتون هم در 1998 استیضاح شده و به دروغگویی تحت سوگند و مانع تراشی در فرایند قضایی متهم بود اما در محاکمه سنا تبرئه شد. چنانچه ترامپ استیضاح گردد، آرای مثبت بیش از دو سوم سنا برای عزل و خروج او از کاخ سفید لازم خواهد شد.،ایسنا

بیشتر بخوانید،ترامپ: استیضاح نمایندگان قصد براندازی دارند

منبع: ایران آنلاین

به "بیل کلینتون: کنگره در فرایند استیضاح ترامپ کارش را انجام می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل کلینتون: کنگره در فرایند استیضاح ترامپ کارش را انجام می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید