دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی از تسهیلات جدیدی برخوردار شدند

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، دانشگاه خوارزمی طبق مصوبات شورای آموزشی، تمهیدات جدیدی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در نظر گرفته است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی از تسهیلات جدیدی برخوردار شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ پاتوق 19، دانشگاه خوارزمی طبق مصوبات جلسه 733 شورای آموزشی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و تسهیل گری، تمهیدات جدیدی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در نظر گرفته است.

حذف اضطراری یک درس بدون در نظر دریافت تعداد واحد درس تا دو هفته قبل از شروع امتحان با موافقت گروه و دانشکده برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد امکانپذیر شده است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی چنانچه پیشبرد سرانجام نامه / رساله در نیمامسال مستلزم انجام عملیات آزمایشگاهی، میدانی و یا حضور در آزمایشگاه تحقیقاتی و در موارد خاص عدم دسترسی به منابع علمی ویژه باشد، در صورتیکه این امکان تا نیمه تابستان میسر نشود و در صورت تأیید این موضوع توسط استاد یا اساتید راهنما و مشاور، گروه و دانشکده، موارد به شورای آموزشی دانشگاه ارجاع و شورا پس از آنالیز مستندات می تواند نیم امسال را بدون احتساب در سنوات دانشجو محسوب کند.

نمره زبان دانشجویان دکتری که تا ابتدای ترم جاری اعتبار داشته است تا انتهای این نی مسال برای برگزاری آزمون جامع اعتبار خواهد داشت.

آخرین مهلت دفاع از پروپوزال دانشجویان دکتری با تایید استاد راهنما تا انتهای شهریورماه 99 قابل تمدید است. لازم است اساتید نسبت به هدایت و مشاورت دانشجویان تحت سرپرستی خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی از تسهیلات جدیدی برخوردار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی از تسهیلات جدیدی برخوردار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید