دختر امپراطور سریال جدید شبکه پنج، رضا یزدانی در مثبت و منفی

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، سریال خانوادگی دختر امپراطور از شنبه هفتم شهریور ماه هر شب ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش می گردد.

دختر امپراطور سریال جدید شبکه پنج، رضا یزدانی در مثبت و منفی

این سریال تلویزیونی محصول سال 2013 کشور کره جنوبی با موضوع خانوادگی - افسانه ای است که در 54 قسمت 60 دقیقه ای دوبله و آماده پخش شده است .

سولنان و سوریا دو خواهر ناتنی هستند که در این سریال برای رسیدن به قصر امپراطور ماجراهای پرفراز و نشیبی را رقم می زنند.سوریا برای رسیدن به قصر امپراطور سعی می نماید، به وسیله یک سنجاق سر دخترانه که نشانه ارتباط پادشاه با همسر سابق خود است ،در خاندان امپراطور نفوذ کند.سولنان نیز با عضویت در گروه مخفی قصر در صدد معرفی دختر امپراطور است....

کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را Lee Sang-Yeob و فیلمنامه آن را Hwang Jin-Young نگارش نموده است.

این مجموعه نمایشی به سفارش گروه تامین برنامه شبکه پنج به مدیر دوبلاژی

زهره شکوفنده و ویراستاری طاهره سلگی دوبله و آماده پخش شده است.

مثبت و منفی شبکه پنج به سواحل خزر رسید

هفتمین برنامه مثبت و منفی شبکه پنج سیما، این هفته 29 مرداد ماه با هدف آنالیز و تحلیل شرایط اقتصاد کشاورزی، زیست محیطی و صنایع استان مازندران به این استان سفر می نماید.

حمید رحیمی تهیه نماینده برنامه مثبت و منفی پنج با بیان این مطلب گفت: پخش مستند های گزارشی از ظرفیت های کشاورزی، صنایع و ساخت ساز ها در حریم رودخانه ها و....بخش های مختلف این برنامه است که در قالب سه گزارش به مخاطبان نمایش داده می گردد.

رحیمی ادامه داد: معرفی استان و بخش های آن، نقاط گردشگری، شهرک های صنعتی، اینفوگرافی داده آماری و.... آیتم هایی است که در لابه لای برنامه پخش می گردد.

تهیه نماینده با اشاره به مهمانان این برنامه گفت: سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی مهمان حضوری این برنامه خواهد بود، همچنین رضا یزدانی خواننده جوان کشور نیز از دیگر مهمانان برنامه است.

گروه تحقیقاتی برنامه مثبت و منفی با استقرار کمپ تحقیقاتی خود در استان های مختلف موضوعات مالی در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی، بازرگانی و اقتصاد گردشگری را واکاوی و آنالیز می نمایند و نتیجه تحقیقات میدانی و مستند خود را قالب گزارش هایی تصویری و مستند به استودیوی مثبت و منفی پنج می آورند. در هر برنامه پنج مزیت و پنج احتیاج مالی هر استان آنالیز و برای توسعه مالی استانهای آنها نخبگان و مسئولان استانی راه چاره ارائه می گردد.

برنامه زنده مثبت و منفی کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج، با اجرای محمد سلوکی هر هفته آدینه شب ها ساعت 21 پخش و بازپخش آن روز بعد ساعت 13:30 است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دختر امپراطور سریال جدید شبکه پنج، رضا یزدانی در مثبت و منفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر امپراطور سریال جدید شبکه پنج، رضا یزدانی در مثبت و منفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید