راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، بانک مرکزی اعلام کرد با هدف تسهیل استفاده از رمز های دوم پویا، از تاریخ سه شنبه 17 دی 1398 امکان دریافت پیامکی رمز پویا فراهم می شود.

راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ پاتوق 19 به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، به اطلاع می رساند با هدف تسهیل استفاده از رمز های دوم پویا، از تاریخ سه شنبه 17 دی 1398 این امکان فراهم می شود تا مشتریان بانکی در زمان انجام پرداخت ها و خرید های اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

لازم به ذکر است این طرح به صورت مرحله ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک ها و موسسات اعتباری تا پایان دی ماه جاری به طرح اضافه می شوند.

در این طرح با اضافه شدن دکمه درخواست رمز پویا به درگاه های پرداخت اینترنتی و برنامک های پرداخت، این امکان فراهم می شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تاییدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه می باشد، لازم است هموطنان گرامی برای اطلاع از نحوه ارائه این تاییدیه، ضمن ارتباط با مراکز تماس بانک خود و یا با مراجعه به شعب یا وب سایت بانک خود، اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید