سروزیر ایالت سند: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور دیر رخ داد

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، سروزیر ایالت سند با ابراز شرایط زرد در این ایالت اضافه کرد: طرح فاصله گداری اجتماعی خیلی دیر در کشور پیاده شد.

سروزیر ایالت سند: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور دیر رخ داد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ پاتوق 19 به نقل از روزنامه اردو زبان جنگ، مراد علی شاه سروزیر ایالت سند با ابراز شرایط زرد در این ایالت اضافه نمود: طرح فاصله گذاری اجتماعی خیلی دیر در کشور پیاده شد، به همین علت هنوز به پیک اولیه بیماری نرسیدیم.

مراد علی شاه اضافه نمود: اوضاع در سند تحت کنترل است ولی به علت اعلام دیر هنگام شرایط قرنطینه باید کمی شکیبا باشیم. اگر تنها پنج روز زودتر طرح فاصله گداری اجتماعی را رعایت می کردیم الان در شرایط شیب نزولی این بیماری به جای اوج گیری آن بودیم.

سر وزیر ایالت سند با بیان اینکه جان انسان ها از هیچ چیز دیگری بالاتر نیست، اضافه نمود: در این وقت بازی های سیاسی باید کنار گذاشته و همه در کشور یک هدف واحد داشته باشند و آن هم غلبه بر بیماری است.

علی شاه با تاکید بر بهبود رفته رفته شرایط گفت: الگوی ما در این خصوص کشور چین است و ما راه آن را ادامه خواهیم داد. مردم پاکستان به ویژه ایالت سند شکیبا باشند، بسیاری از کشورها توانستند بر این ویروس غلبه نمایند، ما نیز خواهیم توانست.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سروزیر ایالت سند: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور دیر رخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروزیر ایالت سند: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور دیر رخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید