شناسایی 130 هزار خانوار نیازمند مسکن در قم

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: باوجود130 هزار خانوار احتیاجمند به مسکن در قم وجود اراضی ملی امکان تأمین مسکن برای شهروندان را فراهم نموده و باید از این پتانسیل در جهت برطرف احتیاج شهروندان استفاده کنیم.

شناسایی 130 هزار خانوار نیازمند مسکن در قم

به گزارش وبلاگ پاتوق 19 به نقل از تسنیم، محسن بهشتی در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان با اشاره به مزایای اجرای طرح الحاق 133 هکتاری گفت: یکی از نکات مثبت این طرح عدم معارض و امکان قطعه بندی اراضی است.

وی از امکان شروع طرح پس از خاتمه مطالعات و کارهای کارشناسی برای تأمین زیرساخت های لازم اطلاع داد و اضافه کرد: با توجه به هزینه تمام شده مسکن در این اراضی افرادی که توان اقتصادی متوسط به بالا دارند می توانند در این طرح مشارکت نمایند زیرا آورده ابتدایی مورداحتیاج این طرح بیش از طرح اقدام ملی است.

بهشتی به احتیاج قم در اجرای طرح ملی مسکن اشاره نمود و گفت: اجرای طرح ملی مسکن برای بسیاری از مردم که امکان خرید زمین و مسکن را ندارند لازم بوده و تکمیل سهمیه استان قم در کمتر از یک ساعت نشان دهنده احتیاج استان قم به این طرح است.

وی ثبت نام 4 هزار و 400 نفر در طرح ملی مسکن را نشان دهنده کمبود مسکن در استان قم دانست و گفت: با توجه به شرایط ایجادشده و گرانی بنزین در سال آینده و افزایش بهای مسکن الحاق این اراضی یکی از ضرورت های استان به حساب می آید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم 130 هزار خانوار اجاره نشین در قم را احتیاجمند مسکن اعلام و اظهار داشت: وجود اراضی ملی در قم امکان تأمین مسکن برای شهروندان را فراهم نموده و باید از این پتانسیل در جهت برطرف احتیاج شهروندان استفاده کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "شناسایی 130 هزار خانوار نیازمند مسکن در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 130 هزار خانوار نیازمند مسکن در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید