هشدار درباره خطر تردد با مترو در ساعات پیک

به گزارش وبلاگ پاتوق 19، مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به افزایش آمار مسافران مترو طی روز های اخیرگفت: با اجرای طرح ترافیک پس از عید فطر، مسافران حدالمقدور نباید در ساعات پیک با مترو تردد نمایند.

هشدار درباره خطر تردد با مترو در ساعات پیک

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ پاتوق 19، فرنوش نوبخت، مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران، درباره آمار مسافران مترو در روز های اخیر اظهارداشت: طی روز های گذشته آمار مسافران مترو به بیش از 800 هزار نفر در روز رسیده و هر چند این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل بسیار کمتر است، ولی به دلیل شرایط کرونایی این آمار می تواند در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی توسط مسافران مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه رعایت نکات بهداشتی توسط مسافران جهت پیشگیری از کرونا بسیار حائز اهمیت است، اضافه کرد: در حال حاضر شرکت بهره برداری مترو تهران با صد در صد ظرفیت، ارائه خدمات به مسافران را انجام می دهد و پروتکل های بهداشتی نیز ابلاغ و اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام نمود: مسافران مترو جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا پس از اجرای طرح ترافیک تهران باید سفر خود را با مترو برنامه ریزی کند و حدالمقدور از تردد در ساعات پیک و انجام سفر های غیرضروری بپرهیزند چرا در این ساعات به دلیل حجم بیشتر مسافران، احتمال انتقال ویروس کرونا بسیار افزایش می یابد.

نوبخت گفت: در حال حاضر در 127 ایستگاه مترو عرضه ماسک با قیمت مصوب دولتی ارائه می گردد و هرچند بیشتر مسافران هنگام ورود به مترو از ماسک استفاده می نمایند، ولی به محض وارد شدن به فضای ایستگاه ها، ماسک ها را برداشته و بدون آن تردد می نمایند که ما در این زمینه بار ها به این افراد تذکر داده ایم، ولی متاسفانه رعایت موضوعات بهداشتی توسط مسافران بعضی از مواقع مورد توجه قرار نمی گیرد.

به گزارش فارس، اجرای طرح ترافیک پس از عید فطر واکنش های زیادی از سوی مردم و مسوولان داشته است و روز گذشته سخنگوی وزارت بهداشت نیز از مخالفت این وزارتخانه با اجرای طرح ترافیک اطلاع داد و اظهار داشت: نظر وزیر بهداشت به صراحت این است که تا اطلاع ثانوی اجرای طرح ترافیک در هیچ کدام از شهر های عظیم منطقی نیست و قطعا با آن مخالف هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشدار درباره خطر تردد با مترو در ساعات پیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره خطر تردد با مترو در ساعات پیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید